יעוץ ללא עלות!

ניקוי שטיח, ספה או וילון?
למה להחליף? שאפשר לחדש! הצעת מחיר בקליק
סופא קליניקס - ניקוי ספות בד והסרת כתמים

 

ניקוי ספות איך התהליך מתבצע ובמי כדאי לבחור?

רצוי לבצע ניקוי ספות אחת לתקופה, בדי הריפוד של הספות מתלכלכים כל הזמן. הלכלוך נגרם עקב גורמים שונים כגון: אוכל ומשקאות, זיעה, לכלוך כזה או אחר, או מבעלי חיים שאנו מגדלים בבית.

רוב הספות מתלכלכות במהירות רבה.


חשוב מאוד לבצע ניקוי מקצועי לספות כדי לשמור על איכות הספה לאורך זמן. צוות מקצועי של ניקוי ספות ידע להבחין בין סוגי הבדים ויודע להתאים את סוג הניקוי לבד. ישנם מספר בדיקות אשר מבצעים לספה לפני תחילת הניקוי, כל הבדיקות נעשות כדי לשמור על הספה ולא להסב לה נזק.

אחד הדברים הבולטים ביותר בבתים בהם מתגוררים ילדים וחיות מחמד, זו העובדה שקשה יותר לשמור על סדר וניקיון, לכן הספות מתלכלכות לרוב במהירות רבה יותר ויש צורך לרוץ לחנות כדי לקנות חדשה! היום בעזרת שירות ניקוי ספות, אפשר להחזיר לספה את המראה המקורי והטבעי שלה.


שירות ניקוי ספות זהו הפתרון המושלם והטוב ביותר לצורך ניקוי ספות והחזרת עטרה ליושנה, למעשה היום כבר אין צורך לזרוק רהיטים מלוכלכים ואף מומלץ להזמין צוות ניקוי ספות לצורך חידוש וניקוי הבד או העור של הרהיט.

ניקוי ספות כיום הוא מקצוע רציני אשר מספק תוצאות מרשימות.


אז מה עושים? מנקים לבד או פונים לאנשי מקצוע?

כדי לנקות ספה בצורה יסודית והטובה ביותר, חשוב להבין תחילה מספר דברים:

ראשית צריך לבדוק האם מדובר בספה מעור או מבד? שנית להבין על איזה סוג של עור או בד מדובר, לאחר מכן לבדוק מה הוא סוג הכתם שאותו נרצה לנקות.

לצורך ניקוי הספה נשתמש במכונה מיוחדת, יעילה ומקצועית שזו הדרך הטובה ביותר לניקוי הספה.


לאחר מכן נבחר בסוג החומר המתאים לצורך ניקוי הספה, ורק אחרי שאיבה יסודית נתחיל בניקיון.


אתם כבר יכולים להבין לבד שניקוי ספה זהו לא תהליך פשוט במיוחד אחרת כל אחד היה מנקה את הספה לבדו ולא היו קיימות חברות רבות כל כך לצורך ניקוי ספות.

זו הסיבה שכאשר אתם רוצים לנקות ספות מומלץ מאוד לפנות לאיש מקצוע המתאים ביותר לביצוע העבודה.

אז במי לבחור? תשאירו את זה לנו!

המומחיות העיקרית שלנו היא הסרת כתמים קשים ולכלוך מכל סוגי הבדים.

אנו ב SofaCleanX מתמחים בניקוי ספות ושטיחים עם ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתחום. השירות שלנו ניתן בפריסה ארצית, ואנו מגיעים לכל מקום בוא נדרשים שירותינו.

 

סופא קליניקס - ניקוי ספות בד והסרת כתמים