יעוץ ללא עלות!

ניקוי שטיח, ספה או וילון?
למה להחליף? שאפשר לחדש! הצעת מחיר בקליק

SofaCleanX - ניקוי מושב הרכב

סופא קליניקס - ניקוי מושב הרכב

ניקוי שטיחי רכב וסוגיהם

אנחנו נמצאים שעות רבות ברכב, אם במסגרת העבודה, או כאשר אנו תקועים בפקקים. זו הסיבה, כי ניקיון פנים הרכב חשוב מאוד. מכונים שונים של שטיפות רכב, אינם מבצעים עבודה יסודית בניקיון פנים הרכב. למשל הם מנערים את שטיחי הרכב, ולא מבצעים נכון את ניקוי שטיחי רכב. שימוש עם שואב אבק תעשייתי, אינו מספיק לרחיצה וניקוי טוב של שטיחי הרכב, ולכן יש לשטוף אותם בצורה נכונה ויסודית עם חברת ניקיון מומחית.

יש הרבה סוגים של שטחי רכב, ניתן למצוא שטיחים המיוצרים מגומי או כאלה שמיוצרים מלבד. שטיחי הגומי, מתאימים בקימוריהם לרצפת הרכב והם עמידים יותר מאשר שטיחי הרצפה לרכב שעשויים מלבד. ניקוי שטיחי הגומי פשוט יותר מאשר ניקוי שטיחי הלבד. את ניקוי שטיחי הגומי עושים על ידי שטיפה פשוטה של סבון ומים ומייבשים את השטיחים. כאשר מדובר על ניקוי שטיחים העשויים מלבד, הניקוי הוא יותר מסובך. ישנם גורמים שונים כגון מים ובוץ שעשויים לפגוע במראה השטיחים. אמנם אלה הם שטיחים זולים יותר, אך התחזוקה שלהם מורכבת יותר.

ניקוי שטיחי לבד לרכב

שטיחי הלבד לרכב, מגיעים עם הרכב, הם מותאמים לשטח הפנימי של הרכב והם עשויים בחלק העליון מפלסטיק. בכדי לבצע ניקוי שטיחי רכב העשויים מלבד, ראשית, צריך לשאוב את השטיחים באמצעות שואב אבק ולהשרות את השטיחים במעט מים ואבקת כביסה. שנית, מבצעים את ההשריה ומשפשפים את השטיחים, הם יוצאים עם מראה חדש ונקי. לסיום, חשוב לייבש את השטיחים היטב לפני שמחזירים אותם לרכב על מנת למנוע טחב ועובש.

לכל רכב יש הרבה אביזרים נלווים אשר נועדו לשמור על הרכב שיהיה במצב נקי ולמנוע את הבלאי בו. כמו: כיסוי הגה, כיסוי מושבים ושטיחי רצפה, אשר מגנים על הצטברות של לכלוך ובלאי יומי. צריך לנקות את שטיחי הרכב באופן רציף כל חודש. הרכב יהיה נקי ויהיה נעים להיות בו ללא לכלוך וחלקיקי אבק שלא בריאים למערכת הנשימה.

ניקוי שטיחי גומי לרכב

על מנת לשמור על אווירה נעימה ברכב, יש לבצע ניקוי בחלל הפנימי של הרכב לפחות כל שבועיים.

# בשלב הראשון, יש להוציא את שטיחי הרכב ולהקפיד כי הלכלוך הנמצא עליהם לא יישפך ברכב.

# בשלב השני, יש לנער היטב את השטיחים, לשטוף אותם ולהשאירם להתייבש באופן מלא.

# בשלב השלישי מחזירים את השטיחים לרכב לאחר שהתייבשו באופן מלא.

חשוב לדעת! גם שאיבה של ריפוד הרכב חייבת להתבצע באמצעות שואב אבק עוצמתי. במידה ותחברו שואב למצית הרכב פעולתו לא תהיה אפקטיבית כמו שואבי האבק העוצמתיים הנמצאים בתחנות דלק.

סופא קליניקס - ניקוי מושב הרכב