יעוץ ללא עלות!

ניקוי שטיח, ספה או וילון?
למה להחליף? שאפשר לחדש! הצעת מחיר בקליק

SofaCleanX - ניקוי המזרון

סופא קליניקס - ניקוי המזרון

חידוש המזרון

מזרון טוב זה שינה טובה, מומלץ לחדש את המזרון ולנקות אותו כי הוא צובר אבק וחיידקים. השינה שלכם חשובה ולא כדאי להזניח את חשיבות המזרון שאתם נמצאים עליו שעות בלילה.

בכדי לשמור על מזרון נקי ולמנוע ממנו להתלכלך כדאי להשתמש בכיסוי מזרון שימנע חדירת נוזלים לתוך המזרון. נוזלים המצטברים על המזרון גורמים לכתמים ולהצטברות חיידקים. תחזוקה מוקפדת של המזרון, תמנע מבלאי מואץ והמודעות שלכם לבריאות טובה באמצעות מזרן בריא, נוח ונקי. הקפידו על תחזוקה נכונה ושוטפת בכדי שתהנו ממזרון נקי ורענן במצב חדש שנים נוספות.

רוצים לתחזק? הזמינו ניקוי מזרונים מהטובים ביותר SofaCleanX

אנו מעסיקים את מיטב המומחים בתחומים בהם אנו נותנים את שירותינו המגוונים  של חידוש ותיקון ספות עור, תיקון קרעים בשטיחים, ריפוד, חידוש וניקיון. לאחר חידוש המזרון התחושה שלכם תהיה טובה יותר. החמצן והאוויר הנקי בזמן השינה חשובים מאוד, ולכן חשוב לדאוג לניקיון המזרון שעליו אתם ישנים כל לילה. חשוב לציין כי המכונות שאנו משתמשים מזריקות מים עמוק לתוך המזרון ושואבת בחזרה כך שאין אפשרות באמת להגיע לרמה של ניקוי מקצועי אבל בהחלט ניתן לשפר את המצב. בשיטת הניקיון הייחודית שלנו אנו גם ננקה וגם נחדש לך את המזרון או כל ריפוד בבית. באמצעות המכונות הכי טובות בשוק, ועם החומרים היקרים ביותר.

אנו ממליצים בחום להוציא אחת לחודש את המזרונים לשטח לאורר וחיטוי בשמש. יחד עם מטלית מים חמים ואבקת כביסה תוכלו להסיר חלק מהלכלוך שהצטבר.

היתרונות שלנו כחברה :

# אנו שמים דגש על עבודה מקצועית ויסודית.

# נותנים שירות מתחשב ונעים.

# יש אחריות על ביצועי מלאכת הניקיון של עובדי החברה.

# הבטחה לחידוש מראה המזרון בנוסף לניקיון שלו.

# אנו מתחייבים לניקוי עמוק ויסודי של המזרון עד הבית.

חברת Sofacleanx מתחייבת לניקוי עמוק יסודי של המזרון שלך. בעזרת שיטת הניקוי הייחודית של חברתנו הפעולה הכפולה. בשיטה זו אנו גם מנקים לכם את המזרון וגם משפרים ומחדשים את איכות הבד.

אנו מתמחים בין היתר בניקוי כורסאות טלוויזיה, ניקוי ספות, שטיחים וכל סוגי הבדים הקיימים בשוק הישראלי.

חברתנו מתחייבת ל100 אחוזי הצלחה בניקוי המזרון שלך, לא אהבת לא שילמת.

סופא קליניקס - ניקוי המזרון