יעוץ ללא עלות!

ניקוי שטיח, ספה או וילון?
למה להחליף? שאפשר לחדש! הצעת מחיר בקליק

ניקוי ספות בהרצליה

סופא קליניקס - ניקוי ספות בד והסרת כתמים

ניקוי ספות בהרצליה

 

ניקוי ספות בד או עור אולי לא נשמע כעבודה מורכבת, אך ממש לא כך הדבר. ניקוי על ידי אדם שאינו מיומן בתחום, עשוי להשאיר את הספות שלכם אפילו יותר מלוכלכות ממה שהן היו קודם. או לגרום לדהיית בד הספה ולהרס הספה. ככה זה שלא משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר שקיימים בשוק או במכונות זולות ולא טובות.

אנו מתחייבים בפניכם לא רק על ניקיון מושלם עם המכונות הטובות ביותר והחומרים הטובים ביותר, אלא גם על סיפוק הפעולה הכפולה של חידוש הספה וניקוי שלה. לאחר הניקוי אנו משתמשים בחומרים מיוחדים בכדי להחיות מחדש את צבע הספה וחוזק הבד.

לא מדובר על פעולה שהיא שגרתית, ולכן במידה והחלטתם לנקות את הספה לבד שימו לב לחומרים שאתם משתמשים בהם בכדי שהספה לא תהרס. במידה ונגרם נזק לספה אל תדאגו! אין נזק בלתי הפיך שחברה כמו  SofaCleanX בהרצליה והסביבה לא תוכל לפתור.


הסרת הכתמים וניקוי ספות בהרצליה- טיפים שכדאי לדעת

ראשית בעל מקצוע אשר עוסק שנים בתחום, יגיע לתת חוות דעת והצעת מחיר.במקרים שונים בעלי המקצוע, יאמרו לכם כי לא כדאי להשקיע על ניקוי הספה היות והספה כבר שחוקה ועדיף לרכוש ספה חדשה. ישנן ספות מעור שהן שחוקות או סדוקות, אנשי מקצוע בתחום ניקיון ריפוד, לא יהיו מעוניינים בכלל להתעסק עם סלון מסוג זה. אנו נשמח לעזור לכם ולתקן את הספה שלכם במקום שתרכשו ספה חדשה. חייגו אלינו ונגיע בכדי לבדוק איך אפשר לעזור.


בעלי מקצוע בהרצליה בתחום ניקוי ספות וריפוד

ישנם בעלי מקצוע אמינים בתחום של ניקוי ספות בהרצליה, כמו למשל כאלה שיגיעו לפני שתזמינו את ניקוי הריפוד על מנת שיוכלו לבחון את סוג הבד, לבדוק אם בכלל יהיה משתלם לנקות את הספה ולתת הצעת מחיר. היום אנשים מעוניינים יותר בספות מבד ולא מעור כי הן רכות יותר ולכן חברות לניקוי ספות, עובדות יותר בתקופה האחרונה.


כמה פעמים מומלץ לבצע ניקוי מקצועי לספות?

רבים מבצעים ניקיון ספות או ריפודים, לפני החגים, כמו פסח וראש השנה.  או לאחר ששיפצו את הבית ומעוניינים במראה יפה ונקי יותר של הספות. לאחר ניקיון מקצועי של חברה המתמחה בניקיון, ריפוד הספות יראו בצורה נהדרת ומרהיבה לכל עין.
לרוב, מומלץ לבצע ניקוי ספות אחת לשנה או אחת לשנתיים. או במידה והספה מלוכלכת. שירות של חברה מקצועית לניקיון ריפודים תאתר את מקור הכתמים וסוגם, וכך הניקיון יוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר. הספה שלכם תיראה כל כך נקייה שאנשים יחשבו  שהחלפתם סלון. אם יש לכם גם פינת אוכל עם ריפוד או עוד סוגי ריפוד שברצונכם לנקות, כדאי שתציינו זאת בפנייתכם לחברת SofaCleanX המומחית בניקוי ריפודים.

 

סופא קליניקס - ניקוי ספות בד והסרת כתמים