יעוץ ללא עלות!

ניקוי שטיח, ספה או וילון?
למה להחליף? שאפשר לחדש! הצעת מחיר בקליק

SofaCleanX - טיפול בקרדית אבק

סופא קליניקס - טיפול בקרדית האבק במזרן

טיפול בקרדית האבק

כל מי שמכיר את המושג קרדית האבק יודע שעליו להיזהר ולשמור על ניקיון המזרון. היום, כמעט כל המזרונים מיוצרים מבד מסוג כותנה, מה שהופך את ניקוי המזרונים לעניין של מומחים בכדי לא לפגוע במזרון. ניקוי המזרון צריך להתבצע לפחות אחת לשנה אם לא יותר, בכדי שתוכלו לישון בצורה נקיה ולא על מצע של חיידקים או מזרון מלוכלך.

לאורך השימוש במזרון לילה אחר לילה נצברת עליו קרדית האבק, דברים נוזלים נשפכים עליו, ילדים שבתהליך גמילה מטיטולים ולפעמים בורח להם, הזעה בלילה, בריחת שתן ועוד.. כל אלה עלולים לגרום לזיהומים וחיידקים במזרן, ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית המומחית בתחום ניקוי המזרונים. בכדי לנקות את המזרון ולישון על מזרון נקי ונטול חיידקים וקרדית אבק.

חשוב לדעת!

אתם יכולים לבצע טיפול של עזרה ראשונה למזרון שלכם ולתחזק אותו על ידי הוצאת המזרון לאוויר לכמה שעות. בנוסף, אחת לתקופה צריך להשתמש בשירותי ניקיון של חברה מקצועית בתחום, על מנת להבטיח שאיבה מעמיקה של המזרון על ידי מכונות וחומרי ניקוי מקצועיים.

ההבדל בשינה על מזרון נקי לעומת מזרון מלוכלך

בשנת הלילה השינה הכי חשובה לנו ביום צריך לנשום אוויר נקי ולישון על מזרון נקי. האוויר בחדר השינה תורם לאיכות השינה וחשוב שהחדר יהיה נקי ובטח שגם המזרון. רמת היגיינה גבוהה עוזרת למנוע מחלות והצטברות חיידקים. חשוב מאוד לשמור על היגיינה ולא רק בחדר ובבית אלא גם על המזרון שאתם ישנים עליו באופן יום יומי למשך מספר שעות כל יום.
אנו מבלים כשליש מהחיים בשינה, במידה והשינה תהיה על מזרון מלוכלך ולא נקי השינה שלנו לא בהכרח תהיה טובה. הריח יכול להציק לנו ולעכב את השינה שלנו. לפעמים הכתמים צוברים חיידקים וזה עלול לסכן אותנו במשך הזמן. מי אינו מכיר את התחושה של שינה על מזרון חדש המאפשר לנו שינה איכותית. יש שמעדיפים מזרונים רכים, יש שמעדיפים מזרונים קשים, אך איכות השינה פוסקת, כאשר המזרון מתחיל להיות מלוכלך בעקבות כתמים שמצטברים עליו, אבק ועוד. מחירם של מזרונים איכותיים מגיע לכמה אלפי שקלים, כך שאם ברשותכם מזרון איכותי שהוא מותג, נהניתם ממנו כמה שנים אך קשה לישון עליו בגלל הריחות הלא נעימים, האבק שמתחיל להראות את אותותיו בבריאותכם ועוד. ישתלם לכם הרבה יותר להזמין חברת ניקוי מזרונים מאשר לקנות מזרון חדש.

 

ניקוי מזרונים הוא דבר הכרחי בכל בית! 

חברת Sofacleanx נותנת שירותים בכל הארץ יחד עם המכונות הכי מתקדמות בתחום ניקוי בדים וחומרים אורגניים ידידותיים לסביבה והיקרים ביותר.

אנו משתמשים בשיטה הכפולה. גם מנקים את המזרון וגם מחדשים. יחד עם חומרים מיוחדים אנו מחזרים לבד של המזרון את החיות והצבע הלבן.

סופא קליניקס - טיפול בקרדית האבק במזרן