יעוץ ללא עלות!

ניקוי שטיח, ספה או וילון?
למה להחליף? שאפשר לחדש! הצעת מחיר בקליק

SofaCleanX - חומרים לניקוי הספה

סופא קליניקס - חומרים לניקוי הספה

חומרים לניקוי הספה

ניקיון הוא פעולה פשוטה מאוד שרובנו מבצעים באופן קבוע. עם זאת, חשוב לזכור שניקיון איכותי הוא פעולה שיש לבצע במיומנות בעזרת כלים מקצועיים שנמצאים בדרך כלל ברשותן של חברות ניקוי מקצועיות. לאורך השנים הספות וכורסאות הישיבה של רובנו צוברות אבק ולכלוכים רבים, היוצרים שכבה שלפעמים יכולה לשנות את צבע העור או הבד המרכיב את מערכת הישיבה. ניקוי שנעשה בעזרת צוות מקצועי ומומחה יכול להעלים את שכבת האבק הלא טובה הזאת ולשפר את המראה של הספה באופן מוחלט. מעבר לכך, ספות ומערכות ישיבה בדרך כלל מקבלות בלאי טבעי במהלך הזמן וניקיון איכותי יכול למנוע ממכם לקנות ספה חדשה אחת לכמה זמן. הצוות שלנו משתמש בכלים טכנולוגיים מתקדמים כדוגמת שואבי אבק איכותיים וחדישים שיכולים להפוך כל ספה ישנה לספה שנראית כמו חדשה עם ריח טוב ונקי. מי לא אוהב להיכנס לסלון או לבית שלו ולראות את הבית מנצנץ ונראה כמו חדש?. בנוסף, חשבו כמה כיף זה לצפות בטלוויזיה או לבלות את הזמן הפנוי שלכם בסלון כאשר אתם יושבים על ספה נקייה במקום ספה מלוכלכת עם כתמים ומריחה לא טוב. אז מה אתם מעדיפים? הגיע הזמן שלכם ליצור איתנו קשר כי בחברת SofaCleanX עובדים מומחים בתחום שיהפכו  את הבית שלכם למקום נקי ביותר וכיף לשהייה.

איך הניקוי מתבצע?

  • מתחילים עם שימוש בחומר פורמלה 90, החומר האיכותי ביותר בעולם והכי יקר כי הוא שומר על הספה בטווח הארוך ולא מזיק לבד הספה.
  • שטיפת הספה
  • ייבוש הספה
  • מחדשים את הספה על ידי חומר מיוחד בשם טנסטייל ריינס המחזיר לספה את החיות שלה ומייצב את בד הספה.

בשיטת הניקיון הייחודית שלנו אנו גם ננקה וגם נחדש לך את הספה או כל ריפוד בבית. באמצעות המכונות הכי טובות בשוק, ועם החומרים היקרים ביותר. חברת SofaCleanX מתחייבת לניקוי עמוק יסודי של הספה שלך. בעזרת שיטת הניקוי הייחודית של חברתנו הפעולה הכפולה. בשיטה זו אנו גם מנקים לכם את הספה וגם משפרים ומחדשים את איכות הבד. אנו מתמחים בין היתר בניקוי כורסאות טלוויזיה, ניקוי ספות, שטיחים וכל סוגי הבדים הקיימים בשוק הישראלי. חברתנו מגיעה לכל אזורי הארץ נתניה, חדרה, חיפה, תל אביב, קריית שמונה, פתח תקווה ועוד. צרו איתנו קשר ומומחה יגיע עד לביתכם להצעת מחיר וניקוי הספה.

סופא קליניקס - חומרים לניקוי הספה