יעוץ ללא עלות!

ניקוי שטיח, ספה או וילון?
למה להחליף? שאפשר לחדש! הצעת מחיר בקליק

SofaCleanX - ניקוי שטיחים

סופא קליניקס - ניקוי שטיחים, חידוש שטיחים,החזרת הצבע לשטיח

SofaCleanX  - מתמחים בניקוי וחידוש שטיחים

אם השטיח יקר לכם, כדאי שתדעו כיצד ניתן לתחזק אותו נכון ובאופן שוטף, כך שישמור על מראה יפה, רענן ונקי וכן הצבעים בשטיח לא יתבלו והוא תמיד יראה במיטבו. אם הזמנתם חברת ניקוי שטיחים, אנו ממליצים לכם לוודא כי מעבר לניקיון תקבלו גם שירות חידוש כמו שחברתנו מעניקה חברת Sofacleanx  ככל שהשטיח יהיה גדול יותר, מחיר הניקיון יהיה יקר יותר. אך בסופו של דבר, תקבלו שטיח שייראה כחדש ויהפוך את הבית לנקי עם אווירה טובה. אצלנו תקבלו שירות ניקוי שטיחים החל מ 150 ₪ לניקוי וחידוש השטיח שלכם. כמו כן אנו מתמחים במתן שירותי ניקוי שטיחים גם למקרים קשים ומורכבים. לקבלת הצעת מחיר פנו אלינו ונשמח לסייע

חשוב לנו לציין שאצלנו בחברת SofaCleanX כל השירותים שאנו מספקים לניקוי בדים, ספות, מושבי הרכב, שטיחים ומזרונים הם לא רק שירותי ניקיון סטנדרטים כמו בכל חברה רגילה. אנו מעניקים לבד גם חידוש לאחר סיום פעולות הניקיון ללא תוספת תשלום. איך זה מתבצע? לאחר הניקוי אנו משתמשים בחומרים המשקמים את  הבד ומחזירים לו את הצבע והחוזק של הסיב , יוצא שאצלנו להבדיל מכל החברות בתחום ניקיון הבדים אתם מקבלים פעולה כפולה. גם ניקוי וגם חידוש

אם יש לכם שטיחים בבית שאתם אוהבים והם התלכלכו אל תתבאסו! חייגו אלינו עכשיו ואנו נחזיר את השטיח האהוב למצב יפה ונקי.

הסרת כתמים קשים מהשטיח

ישנם סוגי שטיחים רבים אשר דורשים תחזוקה וטיפול שונה. בניקיון ביתי, לא תמיד תדעו להבדיל בין סוגי השטיחים ולעיתים ניקיון אשר אינו מתאים לשטיח יכול לגרום לנזק במקום לתועלת. הבדל נוסף בין ניקוי שטיחים מקצועי לבין ניקוי ביתי/חובבני, הוא בידע הנרחב של סוגי הכתמים השונים, והסרתם ע”י חומרי ניקוי מתאימים שלא יכולים לגרום לנזק ולכתמי ניקיון (כן כן יש דבר כזה). אם השטיח התלכלך התקשרו לבעל מקצוע מנוסה בתחום, או לחברת Sofacleanx שנותנת שירות בתחום מעל 20 שנה. חברתנו מכירה את כל סוגי הכתמים הרבים והשונים, ואנו נספק עבורכם את התוצאה הרצויה עם הציוד המתקדם וחומרי הניקוי הטובים ביותר .רק חברה מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים, יכולה לספק אחריות מלאה על כך שהשטיח לא יינזק במהלך הניקיון, וגם להתחייב להוריד את כל הלכלוכים. מעבר לכך כמו שכבר ציינו אצלנו תקבלו גם חידוש בחינם. חברתנו מגיעה להרצליה ולכל האזורי הארץ.

שטיחים רבים מצריכים ניקיון שונה. את כל סוגי ניקיון השטיחים ניתן יהיה לבצע אצלכם בבית. להבדיל מחברות רבות אחרות בתחום שלוקחות את השטיח, אנו נגיע עם כל הציוד הנדרש לביתכם ונעניק ניקוי וחידוש אצלכם.
ניקוי שטיחים מקצועי בהרצליה ינקה את השטיח מאבק, כתמים ולכלוך ויחזיר את הצבע וגמישות השטיח למצב כמו חדש. אצלנו בניקוי שטיחים בהרצליה המחיר עבור שטיח הוא לא לפי מ"ר כמו חברות רבות. המחיר הוא אחיד למעט שטיחים גדולים במיוחד.

סופא קליניקס - ניקוי שטיחים, חידוש שטיחים,החזרת הצבע לשטיח