יעוץ ללא עלות!

ניקוי שטיח, ספה או וילון?
למה להחליף? שאפשר לחדש! הצעת מחיר בקליק

SofaCleanX - ניקוי שטיחים

סופא קליניקס - ניקוי שטיחים, חידוש שטיחים,החזרת הצבע לשטיח

שטיח משדרג כל בית ומעניק מראה אותנטי וייחודי. הוא שומר על הרצפה ומהווה מקום ישיבה ומשחק לילדים. כמובן שעם הזמן השטיח מתלכלך ולא תמיד אנו מוצאים את הזמן לנקות אותו. אנו ממליצים על ניקוי שטיחים בצורה מעמיקה ויסודית בעזרת חומרים איכותיים ומכשירים מתקדמים לניקוי שטיחים. כל שטיח מיוצר בצורה שונה ועם סוג בד שונה, לכן חשוב לשים לב כאשר אנו מנקים את השטיח להשתמש בחומרי ניקוי שטיחים המיועדים לסוג הבד שלו. יש שטיחים ממשי שהם עדינים מאוד ולפעמים כאשר מנקים בעזרת חומרים שאינם מתאימים לניקוי שטיחים השטיח עלול לההרס.

ניקוי שטיחים הוא המומחיות שלנו בחברת  Sofacleanx, אנו יודעים לזהות את סוג השטיח ואת החומרים הדרושים בכדי לבצע ניקוי עמוק וייסודי. בעזרת מכונות מיוחדות וחומרים איכותיים אנו נבצע את ניקוי השטיחים הטוב ביותר לכל שטיחי הבית. חברתנו מעסיקה צוות מיומן ומקצועי המנקה כל שטיח ומוריד כל כתם. אנו מגיעים לכל בית עם מכשור מתקדם ומבצעים ניקוי שטיחים למעלה מ-20 שנה!

כל שטיח זקוק לניקוי ייסודי לפחות פעמיים בשנה ואם בבית יש ילדים ובעלי חיים התדירות עולה. אנו ממליצים לשלב ניקוי שטיחים עמוק וייסודי ולא להשתמש רק בשואב האבק. ניקוי שטיחים עמוק ויסודי כולל בתוכו את קרצוף השטיח והברשתו בעזרת חומרים מיוחדים המיועדים לניקוי שטיחים אותם אפשר לרכוש בחנויות המיועדות לניקוי שטיחים. לאחר הקרצוף אנו נייבש את השטיח ונשים לב שהוא לא נמצא הרבה בשמש בכדי שלא יקבל כתמי שמש או שהצבע ידהה.

בהצלחה!

סופא קליניקס - ניקוי שטיחים, חידוש שטיחים,החזרת הצבע לשטיח