יעוץ ללא עלות!

ניקוי שטיח, ספה או וילון?
למה להחליף? שאפשר לחדש! הצעת מחיר בקליק

SofaCleanX - החזרת הצבע לספה

סופא קליניקס - ניקוי הספה החזרת הצבע וחידוש הבד

החזרת הצבע לספה

חברת SofaCleanX מספקת שירות מיוחד בשם הפעולה הכפולה. מעבר לניקיון של הספות אנו גם מחדשים את הבד של הספה שלכם לאחר הניקיון. על ידי שימוש בחומרים מיוחדים נחזיר את הצבע לספה שלכם.

לכל אחד מאיתנו קיים סלון בביתו לחלקנו קיימים ספות מעור ולחלקנו ספות מבד, בדרך כלל הבחירה של הספות האם מבד או מעור מגיעה מכמה מחשבות כגון: ספה מעור נשמרת לאורך זמן, קלה לניקוי במידה ויש לכלוך רב מהילדים , אך לא תמיד נוחה ומזמינה לישיבה ממושכת. לעומת זאת ספות מבד הם הרבה יותר נוחות ומזמינות הגוון שלהם לרוב ניתן להזמנה בכל צבע, וכך אפשר להתאים אותם לרהיטים אשר נמצאים בביתנו. ניקוי ספות בד בדרך כלל הוא יותר מורכב ומסובך מהניקוי של ספות עור. ניקוי ספות בד באופן עצמאי קשה מאוד ועלול לגרום לנזק לספה ולכתמים. בנוסף, שטיפת הספה עם מים וחומרים לא נכונים עלול לגרום לספוג שבספה לצבור נוזלים ולא להתייבש כראוי, דבר זה עלול לגרום לעובש ולנזק גדול. אם הספה שלכם מלוכלכת ואתם רוצים לנקות אותה צרו קשר עם חברת SofaCleanX  המומחית בניקוי ספות וריפודים ומגיעה עד לבית הלקוח בכל אזור רמת גן, פתח תקווה, הרצליה, רעננה ואזורים נוספים בכל הארץ.

מה היתרונות של חברת ניקיון לעומת ניקוי עצמאי?

  • ידע מקצועי של העבודה הנדרשת וביצוע ברמה גבוהה.
  • שימוש במכשירים וחומרי ניקוי המיוחדים לסוגי הבד של הספה.
  • פחות כאב ראש ותסכול.
  • משרות אווירה של רוגע ושקט כי אתם בידיים טובות ומקצועיות.
  • אחריות מלאה על ביצוע העבודה.

איך בוחרים חברת ניקיון?

חפשו חברת ניקיון אשר עיסוקה הכללי הוא בניקוי בדים, ניקוי ספות, ניקוי מזרונים או כל דבר שצריך ניקוי אצלכם בבית. לאחר מכן תבררו על הוותק שלהם בתחום, מה המכשירים שהם עובדים איתם, מה ההמלצות שלהם, כיצד מתבצעת העבודה ומה העלות.

חברת SofaCleanX מספקת שירות עד לבית הלקוח. איש מקצוע מומחה בתחום ניקוי הספות יגיע אל ביתכם עם הציוד והמכשירים המתקדמים ביותר במחיר משתלם. אנו מגיעים לכל אזורי הארץ נתניה, חיפה, תל אביב, באר שבע ועוד

סופא קליניקס - ניקוי הספה החזרת הצבע וחידוש הבד