יעוץ ללא עלות!

ניקוי שטיח, ספה או וילון?
למה להחליף? שאפשר לחדש! הצעת מחיר בקליק

SofaCleanX - תיקון השטיח

סופא קליניקס - ניקוי שטיחים, חידוש שטיחים,החזרת הצבע לשטיח

תיקון השטיח

תיקון שטיחים הוא תהליך מורכב וארוך הדורש מיומנות מקצועית גבוהה וניסיון רב. מהסיבה הזו ישנם מעט מתקני שטיחים מומחים, ושירותי התיקון יקרים יחסית. הם רלוונטיים בעיקר למי שיש לו שטיחים יקרי ערך, בעבודת יד. ההחלטה אם לזרוק את השטיח או לנסות לתקנו נובעת לא רק ממחיר הרכישה המקורי, יתכן שזהו שטיח שעובר במשפחה מזה דורות, או כזה שהתקבל במתנה ובעל ערך סנטימנטלי.

במידה ואתם רוצים לתקן את השטיח, צרו קשר עם חברת SofaCleanX המומחית בתחום תיקון השטיחים באזור הרצליה והסביבה. נציג יגיע לבדוק את מצב השטיח ויעריך מהן האפשרויות שלכם. יש מקרים בהם אי אפשר או לא כדאי לתקן שטיח. ישנם תיקונים קלים ויש שיקום מלא. בעל המקצוע יכול להסביר לכם מהו התיקון הנדרש ולספק הצעת מחיר.

איך מחדשים שטיח?

# תהליך שיקום או חידוש שטיח לרוב יתחיל בעבודת ניקוי - מנערים, משרים במים עם חומר ניקוי עדין, מברישים, שוטפים במים רכים וסוחטים בעדינות.

# תהליך הייבוש דורש מומחיות וציוד מיוחד, ולפעמים שימוש בחדר ייבוש ייעודי - היום ישנם אפילו חדרי ייבוש שנשלטים באמצעות מחשב.

התהליך הזה לא מתאים לכל שטיח וזה בדיוק המקום שבו מומחיות של בעל מקצוע משחקת תפקיד חשוב.

במקרה בו השטיח לא דורש תיקון, מבצעים סירוק של החוטים ובכך העבודה מסתיימת.

תיקון שטיח - איך זה מתבצע?

אחרי הניקוי השטיח נהיה רך מאוד וכדי להחזיר לו את המראה הקודם מבצעים אשפרה: מוסיפים לגבו דבק עמילני שמחזק אותו ומחזיר לו את קשיותו המקורית.

התיקונים מבצעים בהתאם למצב השטיח והבעיות שלו. לפעמים נדרש תיקון של השוליים שמכונים "אמרות" או "גדילים".

לפעמים יש צורך להחליף חלק מחוטי השטיח בחוטים זהים באותו הצבע, ואם לא נמצאים כאלה יש להזמין אותם במיוחד, לארוג ולבצע צביעה שתדמה את המקור.

אם לא מדובר בשטיח רגיל אלא בשטיח מעשה אמן - כמו שטיחים פרסיים או סיניים - נדרש לשם כך מומחה, וכדאי מלכתחילה לחפש שטיחן עם התמחות בסוג השטיח המדובר.

תיקון אמנותי של שטיח יכול לכלול השלמה של חלקים חסרים, רסטורציה של מעברי צבע, אריגה מחדש של חלקים בשטיח ועוד.

אם השטיח התקלקל אנחנו פה בשבילכם!

צרו קשר ונציג יבוא עד לביתכם בכדי לאמוד את מצב השטיח. אנו מגיעים לכל אזורי הארץ. הרצליה, רעננה, נתניה, חיפה, בני ברק ועוד.

סופא קליניקס - ניקוי שטיחים, חידוש שטיחים,החזרת הצבע לשטיח