יעוץ ללא עלות!

ניקוי שטיח, ספה או וילון?
למה להחליף? שאפשר לחדש! הצעת מחיר בקליק

SofaCleanX - טיפול בקרדית אבק

סופא קליניקס - הסרת קרדית האבק מהשטיח

הסלון מהווה את מרכז הבית, בני המשפחה יושבים בסלון, מארחים או צופים יחד בטלוויזיה. אחד מהרהיטים המרכזיים בסלון הם כמובן הספה או השטיח אשר מוסיפים אווירה ביתית ותורמים רבות לעיצוב ונראות הסלון. אחת הבעיות המרכזיות של שטיחים בסלון הבית , זה כמובן איך לא האבק המצטבר והלכלוך. בין אם זה לכלוך ישן שכבר אי אפשר לנקות או אבק שמוביל להצטברות מסוכנת של קרדית האבק. במקרה זה תזמינו חברת ניקוי מקצועית בתחום. יחד עם מכונות מיוחדות וחומרים מיוחדים בתחום ניתן להוריד כל לכלוך מהשטיח שלך. חברת SofaCleanX מספקת שירותי נקיון של שטיחים וכל סוגי הבדים עם וותק של מעל 20 שנה בתחום. חברתנו עובדת בפריסה ארצית ומגיעה לכל הארץ.

כיצד מנקים כתמים טריים משטיחים?

ראשית, כל חברת ניקוי שטיחים, תמליץ לכם לנקות מיד את השטיח ברגע שהבחנתם בכתם טרי. יש לספוג את הכתם באמצעות נייר מגבת סופג, לטבול מטלית נקייה עם מים המהולים בחומץ ביתי לבן כאשר היחס הינו חצי מים וחצי חומץ, לנגב בתנועות סיבוביות את המקום שבו היה הכתם ולתת לאזור להתייבש באוויר שבחוץ. יש לשים לב לא לדרוך על השטיח עד ליבוש מלא.

סוגי שטיחים:

אם יש ברשותכם שטיח פרסי מדובר בשטיחים יקרים, גמישים ורכים מאוד, אך כל חשיפה למים או ללחות עלולה לפגוע בשטיח. יש שטיחים פרסיים עשויים מצמר ויש כאלה עשויים מכותנה או משי ולכן לפני הניקוי חשוב מאוד לזהות את החומר ממנו השטיח מיוצר.

גם רמת הצפיפות של השטיח משפיעה על תהליך הניקיון שלו וזה נכון לגבי כל סוג של שטיח. יחד עם זאת, בשטיחים פרסיים קיימים שני סוגי צביעות נפוצות: צביעה טבעית או צביעה סינטטית. בצביעה הטבעית משתמשים בפרקים, צמחי וניל, אגוזים ותבלינים שונים בכדי לצבוע את השטיח ובצביעה הסינטטית באמצעות אבקות מיוחדות. לכן, חשוב לבחור בחברת SofaCleanX  המקצועית בתחום שתדע לזהות בצורה מדויקת את סוג השטיח ולהתאים את תהליך הניקיון בצורה מושלמת.

סופא קליניקס - הסרת קרדית האבק מהשטיח